Trwa przekierowanie,
Prosimy o chwilę cierpliwości...

Idealne ubezpieczenie
OC i AC dla młodych kierowców

Idealne ubezpieczenie
OC i AC dla młodych kierowców

Idealne ubezpieczenie
OC i AC dla młodych kierowców

Slider
Wakacyjny poradnik #fitcasco

Wakacyjny poradnik #fitcasco

czyli spontaniczne wakacje samochodem!

Połowa wakacji niestety już za nami ☹ Jeżeli nie wybraliście jeszcze swojej wakacyjnej destynacji, to nic straconego #fitcasco jak zawsze przychodzi do Was z pomocną ręką. W dzisiejszym wpisie, polecimy Wam ciekawe miejsca na spontaniczne wakacje, do których dojedziecie samochodem. Gotowi?!

MUST HAVE – Praga

Stolica Czech to obowiązkowy punkt do zwiedzenia na mapie Europy. Jeżeli chcecie zachwycać się wyjątkową architekturą, spróbować genialnego piwa i kuchni, a nocami szaleć w najlepszych klubach to Praga jest idealnym miejscem. Gwarantujemy, że po pierwszej wizycie, będziecie chcieli tam wrócić.

Czas trasy: ok. 8 godzin 25 minut z Gdańska

Mazury – cud natury

Mikołajki, Giżycko a może Ostróda? Na naszych ojczystych Mazurach naprawdę jest z czego wybierać. Malownicze tereny, piękne jeziora i jeszcze piękniejsze lasy to coś czym szczyci się Pojezierze Mazurskie. Polecamy zwłaszcza dla fanów sportów wodnych i miłośników rowerowych wycieczek. Jak to mówią : Cudze chwalicie, swego nie znacie 😊

W zależności od wyboru miejsca podróż zajmie Wam od 1 godziny 20 minut do 4 godzin z Gdańska.

Droga do samej stolicy Litwy powinna zająć ok. 7 godzin.

Litwo, Ojczyzno moja!

Na przedłużony weekend wakacyjny polecamy wycieczkę za naszą północno-wschodnią granicę. Wystarczą Wam 4 dni, aby nacieszyć się nieodkrytymi terenami Litwy, zwiedzić urokliwe Wilno oraz zaliczyć szaleństwa w rewelacyjnym parku wodnym w Druskiennikach – sprawdzone! (w tym nadniemieńskim uzdrowisku, znajdziecie również Snow Arenę, dlatego to miejsce jest idealne dla osób żądnych śnieżnych przygód nawet latem).

.

Włoskie Dolce Vita

Wydaje Wam się, że na wakacje do Włoch najlepiej wybrać się samolotem? Rzeczywiście ten środek transportu polecamy jeżeli wybieracie się na Sycylię lub Sardynię. 😊 Jednak na podróż np. do Werony, Wenecji czy Mediolanu warto jechać autem. Dlaczego? Odpowiedź jest prosta. Po drodze możecie zobaczyć wiele ciekawych miejsc. Polecamy trasę przez Austrię. Przystanek na kawę na wiedeńskiej starówce? Spacer po ogrodach Schönbrunn? Nam pasuje!

Do Wenecji dojedziecie z Gdańska w ok. 15 godzin.

Welcome to Saint-Tropez

Dla fanów bardziej „egzotycznych” wypraw świetnie sprawdzi się Lazurowe Wybrzeże. Oprócz ekskluzywnego wypoczynku na wodach i plażach Saint-Tropez, polecamy zwiedzanie Nicei, podróż do uroczego Księstwa Monako ( z Nicei dojedziecie tam pociągiem – 20 minut lub autobusem – 45 minut) oraz wizytę w filmowym Cannes. Na Riwierze Francuskiej na pewno nie będziecie się nudzić. 😊

Podróż do na Lazurowe Wybrzeże zajmie Wam ok. 20 godzin. Wiemy, że to długa podróż. Na trasie znajdziecie jednak wiele miejsc, w których warto się zatrzymać na nocleg i zwiedzanie. Możecie wybrać tą samą trasę, którą polecamy w  przypadku Włoskiej wyprawy i po drodze do Francji zobaczyć np. Wiedeń i Wenecję.

Nie ma na co czekać, pakujcie swoje auta i w drogę ! To będą na pewno niezapomniane wakacje! 🙂

Podziel się informacją z innymi

Dodaj komentarz

Skontaktuj się z nami

58 77 06 215

pon-pt 09:00-17:00

obsluga.fitcasco@bikserwis.pl

Zgłoś szkodę

58 55 49 949

infolinia całodobowa

likwidacjaszkod@bikserwis.pl